Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Nasza sieć

Centrum Operacyjne nie może istnieć bez sieci sprawdzonych usługodawców. Istotą działania assistance jest współpraca pomiędzy Koordynatorami i różnorodnymi specjalistami bezpośrednio interweniującymi na miejscu zdarzenia. Mondial Assistance dysponuje w Polsce siecią kilku tysięcy usługodawców, gotowych do pomocy o każdej porze. Poprzez Centra Operacyjne na całym świecie globalna sieć usługodawców liczy 400 000 fachowców.

 

Weryfikacja

Nasi usługodawcy wybierani są wedle rygorystycznych kryteriów. Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami w swojej branży. Zanim podpiszemy umowę z kontrahentem, musi on przejść proces weryfikacji przeprowadzany przez Dział Sieci. W trakcie tego procesu sprawdzany jest sprzęt i jakość świadczonych usług. Do współpracy zapraszamy jedynie solidne firmy.

Assistance - pomoc drogowa

Kontrola

Usługodawcy już z nami współpracujący, każdorazowo wypełniają protokół wykonania usługi. Dział Sieci regularnie przeprowadza wizytacje pracujących z nami firm, a także prowadzi badania „mystery shopper”. Dodatkowo jakość usług realizowanych na nasze zlecenie, oceniana jest w trakcie ankiet badających satysfakcję klienta.

Zaufanie i współpraca

Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych usługodawców. Wymagamy aby nasi partnerzy świadczyli usługi najwyższej jakości i jednocześnie sami troszczymy się o jak najlepsze relacje z pracującymi dla nas usługowacami.

Wzajemne zaufanie to podstawa naszych dobrych stosunków z usługodawcami.

Nasi najlepsi kontrahenci otrzymali od Mondial Assistance samochody, które mogą nieodpłatnie użytkować.

Nasza sieć w Polsce

  • 1030 usługodawców medycznych, w tym – ambulanse, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, pielęgniarki.

  • 750 kontrahentów świadczących usługi domowe, w tym – serwisy AGD, serwisy RTV, serwisy PC, hydraulicy, szklarze, ślusarze, dekarze, murarze, etc.,

  • 740 usługodawców technicznych, w tym – pomoce drogowe, wypożyczalnie samochodów, firmy prowadzące inspekcje przed sprzedażą polisy i po wystąpieniu szkody.

 

Dołącz do sieci usługodawców Mondial Assistance!

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą z Mondial Assistance zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Dane wprowadzone do formularza zostaną przekazane do Działu Sieci Mondial Assistance. Następnie pracownicy tej komórki będą kontaktować się z firmami chcącymi nawiązać współpracę.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego...