Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Ubezpieczyciele życiowi

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług assistance dla Polaków i obywateli innych państw utwierdza nas w przekonaniu, że usługi assistance można dołączyć do niemalże każdego produktu ubezpieczeniowego.

Assistance dla całej rodzinki

Oferta dla ubezpieczycieli życiowych

Wiemy, że rynek finansowy stawia coraz to nowe wyzwania przed ubezpieczycielami oferującymi ubezpieczenia życiowe. Usługi pomocowe są elementem ubezpieczenia, który sprawia, że polisa nabiera namacalnego charakteru. Nasi usługodawcy każdą swoją interwencją sprawiają, że Twój klient utwierdza się w przekonaniu, że dokonał dobrego wyboru kupując Twój produkt. Sprawdź jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pomoc medyczna w kraju

Zapewniamy specjalistyczną pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na terenie kraju. Opieką obejmujemy osoby, u których pojawiły się problemy zdrowotne.

Więcej

Pomoc w domu

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną w razie awarii lub innego nieszczęśliwego zdarzenia w miejscu zamieszkania. Z naszego Centrum Operacyjnego mogą korzystać osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie.

Third Party Administration

Mondial Assistance może, jako podmiot zewnętrzny, prowadzić dla swojego partnera biznesowego procesy rozliczeń finansowych, likwidacji szkód, organizacji serwisów i innych usług, które partner zdecyduje się nam powierzyć.

Więcej