Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Ubezpieczyciele majątkowi

Ubezpieczyciele majątkowi są jedną z najważniejszych grup odbiorców usług assistance świadczonych przez Mondial Assistance. Przez lata wspólnej współpracy nauczyliśmy się spełniać nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Ci sprzedawać ubezpieczenia oraz wesprzeć Cię w budowaniu relacji z odbiorcami Twoich usług.

Assistance w Twoim domu

Oferta dla ubezpieczycieli majątkowych

Spośród szerokiej gamy produktów, które Twoim zdaniem najbardziej odpowiadają Twoim klientom stworzymy pakiet assistance, będący wartością dodaną do tego, co oferujesz. Dziś assistance to już nie jest luksus, klienci przekonali się o użyteczności usług pomocowych i oczekują, że produkty finansowe dają im do nich dostęp. Możemy też pomóc Ci w zarządzaniu procesem obsługi ubezpieczeń. Nasz Dział Likwidacji Szkód może pracować również dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy mogą służyć pomocą Twoim klientom.

Pomoc w podróży samochodem

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną i medyczną w razie awarii lub wypadku samochodu. Zaopiekujemy się zarówno samochodem, jak i jego pasażerami. Opieką obejmujemy właścicieli samochodów osobowych, kempingowych, mikrobusów, przyczep i motocykli.

Więcej

Oględziny samochodów

Usługi oględzin samochodu wykonujemy w dwóch sytuacjach. Zapewniamy kontrolę stanu technicznego pojazdu oraz jego dokumentacji, zanim zostanie wystawiona polisa ubezpieczenia komunikacyjnego. Świadczymy też usługi wstępnej likwidacji szkód.

Więcej

Pomoc w domu

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną w razie awarii lub innego nieszczęśliwego zdarzenia w miejscu zamieszkania. Z naszego Centrum Operacyjnego mogą korzystać osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie.

Więcej

Concierge - Osobisty Asystent

Dzięki serwisowi Concierge każdy może poczuć się jak VIP. W każdej chwili możesz skontaktować się z osobistym asystentem, który zarezerwuje hotel i bilety na premierę filmu oraz zajmie się organizacją dostawy kwiatów dla ukochanej osoby.

Więcej