Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Inne instytucje finansowe

Assistance to wsparcie

Assistance – to działa w sektorze finansowym

Z firmami sektora finansowego pracujemy od początku naszej działalności w Polsce. Banki oraz ubezpieczyciele wykorzystują assistance jako wartość dodaną do swoich produktów podstawowych. Ty również możesz zrobić podobnie.
Usługi ze swej natury mają niematerialny charakter. Otrzymując pomoc w rozwiązaniu problemów z samochodem, zdrowotnych lub awarii w domu, klient czuje, że wraz z pożyczką czy kredytem samochodowym, dostał wartościowy podarunek.

Assistance to właśnie pomoc. Pomagamy nie tylko klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorstwom, które mogą wzbogacić swoją ofertę i przywiązać ostatecznego odbiorcę do swoich produktów. Na rynku są liczne produkty, które już wiele lat temu zostały wzbogacone przy pomocy świadczeń assistance. Fakt, że nadal znajdują się ofercie naszych partnerów biznesowych jest najlepszym dowodem na to, że serwisy assistance wspierają sprzedaż i działają wzmacniając lojalność klientów.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy serwisów assistance. Partner biznesowy decyduje, jakie świadczenia assistance będą najbardziej odpowiednie dla jego klientów. Doradzamy w każdym etapie dołączania assistance do produktu podstawowego.

Pomoc medyczna w kraju

Zapewniamy specjalistyczną pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na terenie kraju. Opieką obejmujemy osoby, u których pojawiły się problemy zdrowotne.

Więcej o assistance medycznym w Polsce

Pomoc w domu

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną w razie awarii lub innego nieszczęśliwego zdarzenia w miejscu zamieszkania. Z naszego Centrum Operacyjnego mogą korzystać osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie.

Więcej o home assistance

Pomoc w podróży samochodem

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną i medyczną w razie awarii lub wypadku samochodu. Zaopiekujemy się zarówno samochodem, jak i jego pasażerami. Opieką obejmujemy właścicieli samochodów osobowych, kempingowych, mikrobusów, przyczep i motocykli.

Więcej o assistance samochodowym