Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Inne firmy motoryzacyjne

GPS - Assistance

Serwisy assistance dodawane są do usług i produktów w wielu branżach, często skrajnie różnych. Dzieje się tak dlatego, że pakiet assistance to narzędzie ułatwiające życie ludziom w różnym wieku, o przeróżnych wymaganiach i potrzebach, zamieszkujących dowolne miejsce na ziemi. Każdy z nas czasem potrzebuje wsparcia w trakcie podróży samochodem, w domu lub w razie problemów ze zdrowiem. Możesz dać gwarancję udzielenia profesjonalnej pomocy swojemu klientowi jednocześnie uszlachetniając swój własny produkt.

Nikogo dziś nie dziwi assistance samochodowe, czy dostęp do infolinii oferowany wraz z polisą ubezpieczeniową, kontem w banku, czy nowym samochodem – to standard. Jeśli w Twoim otoczeniu biznesowym pula rozwiązań mogących wyróżnić Twój produkt  jest już wyczerpana i głównym orężem walki o klienta jest cena, to znaczy, że czas pomyśleć nad dodaniem pakietu assistance. Proces wdrożenia produktu czy usługi, która będzie zawierać taki pakiet jest relatywnie prosty i szybki. 

Pomoc w podróży samochodem

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną i medyczną w razie awarii lub wypadku samochodu. Zaopiekujemy się zarówno samochodem, jak i jego pasażerami. Opieką obejmujemy właścicieli samochodów osobowych, kempingowych, mikrobusów, przyczep i motocykli.

Dowiedz się więcej o assistance samochodowym.