Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Floty samochodowe i wypożyczalnie aut

Mondial Assistance współpracuje z flotami samochodowymi i wypożyczalniami od wielu lat. Assistance motoryzacyjne jest najstarszą kategorią tego typu usług w Polsce, a jego popularność stale rośnie. Najwyższa jakość to klucz do sukcesu w branży motoryzacyjnej. Jako dostawca usług assistance wiemy, że zarządzenie flotą samochodową czy wypożyczalnią aut może być skuteczne jedynie przy założeniu i realizacji najwyższych standardów obsługi klienta. Pomagamy naszym partnerom z branży motoryzacyjnej zapewniając pełną mobilność tym z ich klientów, którzy potrzebują pomocy przy użytkowanym aucie.

Assistance - samochód zastępczy

Gwarancja najwyższej jakości

Mondial Assistance posiada Centrum Operacyjne dysponujące najnowszymi technologiami w zakresie telefonicznej obsługi klienta. Nasi koordynatorzy mają narzędzia pozwalające szybko i skutecznie organizować pomoc techniczną dla samochodu w każdym miejscu Europy. Dzięki rozbudowanej i wyselekcjonowanej sieci kontrahentów możemy być pewni, że klientem zajmują się profesjonaliści. Pomożemy Ci również poprzez: 


  • Wsparcie w procesie kontroli kosztów. Opiekun floty czy pracownik wypożyczalni może w każdej chwili dowiedzieć się jakie wydatki zostały już poniesione w związku z interwencją naszych specjalistów oraz jak operować świadczeniami, aby optymalizować koszt całości działań.


  • Dzięki współpracy z wiodącymi producentami samochodów możemy pilnować, aby auto z ważną gwarancją producenta było w pierwszej kolejności obsługiwane z gwarancyjnego pakietu assistance.

  • Zaproponujemy właściwy model rozliczeń, najbardziej odpowiadający wielkości taboru samochodów partnera i specyfice jego klientów.

Pomoc w podróży samochodem

Zapewniamy specjalistyczną pomoc techniczną i medyczną w razie awarii lub wypadku samochodu. Zaopiekujemy się zarówno samochodem, jak i jego pasażerami. Opieką obejmujemy właścicieli samochodów osobowych, kempingowych, mikrobusów, przyczep i motocykli.

Dowiedz się więcej o assistance samochodowym

Concierge - Osobisty asystent

Dzięki serwisowi Concierge każdy może poczuć się jak VIP. W każdej chwili możesz skontaktować się z osobistym asystentem, który zarezerwuje hotel i bilety na premierę filmu oraz zajmie się organizacją dostawy kwiatów dla ukochanej osoby.

Więcej o Concierge - Osobisty Asystent