Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Grupy Dealerskie

Jesteś przedstawicielem grupy dealerskiej? Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Z podmiotami rynku motoryzacyjnego w Polsce współpracujemy już 10 lat. Jesteśmy pierwszą firmą assistance, która zaczęła w naszym kraju organizować usługi assistance dla auta. Znamy ten rynek, bo bierzemy czynny udział w przemianach, które na nim nastąpiły w ostatniej dekadzie. Wiemy, że poziom konkurencji rośnie z roku na rok, a klienci stają się coraz bardziej wymagający.

Assistance podczas podróży, dla całej rodziny

Sprzedaj auto, zatrzymaj klienta.

Sama sprzedaż auta to dopiero początek. Aby zbudować trwałe relacje z klientem trzeba mu zapewnić kompleksowe wsparcie od momentu zakupu, aż do końca okresu użytkowania auta kupionego w Twoim salonie. Tylko takie podejście gwarantuje, że oprócz korzyści wynikających ze wzrostu sprzedaży samochodów, będziesz również w stanie skłonić klienta do dokonywania przeglądów i napraw w serwisie przy Twoim salonie.

Nasze zadanie w procesie obsługi Twojego klienta sprowadza się do realizacji usług pomocowych we wcześniej zdefiniowanym przez Ciebie zakresie. Z pośród gamy serwisów przez nas realizowanych wskazujesz te, które Twoim zdaniem najbardziej przystają do potrzeb Twoich klientów. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci stworzyć właściwy pakiet assistance.

Dowiedz się więcej o assistance samochodowym.

W przypadku standardowych serwisów assistance pomagamy Twoim klientom, gdy mają awarię lub wypadek samochodu. Uszkodzone lub zepsute auto może trafić do serwisu z grupy dealerskiej wskazanej przez partnera biznesowego.

Oprócz takich świadczeń możesz zapewnić swoim klientom usługi informacyjne. Sprawdź jakie!