Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Dla firm > Dystrybutorzy sprzętu elektronicznego i AGD/RTV

Dystrybutorzy sprzętu elektronicznego i AGD/RTV

Klient potrzebuje fachowego wsparcia nie tylko przy wyborze sprzętu, ale również w razie problemów z jego użytkowaniem. Z myślą o tych potrzebach opracowaliśmy ubezpieczenie przedłużonej gwarancji oraz Casco sprzętu elektronicznego i RTV/AGD.

Assistance w Twoim domu

Wsparcie na wielu płaszczyznach

Ubezpieczenia przedłużonej gwarancji i Casco dla sprzętu AGD/RTV to stosunkowo nowe produkty na polskim rynku. Cieszą się one jednak bardzo dużą popularnością wśród klientów firm oferujących taki sprzęt.

Sami dystrybutorzy również mogą wiele zyskać na współpracy z Mondial Assistance w tym zakresie. Dostają bowiem do dyspozycji najwyższej jakości produkt, który może wzbogacić portfolio usług dodatkowych, takich jak kredyty, oferowanych przez dystrybutorów sprzętu. Naszemu partnerowi zapewniamy wsparcie IT oraz szkolenia dla sił sprzedażowych. Co więcej, klient którego sprzęt uległ uszkodzeniu i nie nadaje się do naprawy, czy został skradziony lub zniszczony przysługuje podobne urządzenie do posiadanego, ze sklepu naszego partnera, który wystawił polisę.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach sprzętu.