Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Assistance bloguje

Mondial Assistance – czołowy dostawca ubezpieczeń assistance w Polsce uruchamia bloga - Assistance-blog.pl. Można tam będzie znaleźć praktyczne informacje związane z różnymi typami usług assistance: podróżnych, medycznych, domowych, samochodowych i concierge.

O czym nie możemy zapomnieć wybierając się na wakacje, na jakie najczęstsze wyłączenia ubezpieczeń komunikacyjnych trzeba zwrócić uwagę przed zakupem polisy, jak skorzystać z hydraulika za niego nie płacąc, czy wreszcie co zrobić kiedy zapomnieliśmy o rocznicy i brak nam czasu na zakup kwiatów – m.in. o takich poradach – związanych z usługami pomocowymi – będzie można przeczytać na assistance-blog.pl.

- Chcemy w lekki i łatwy w odbiorze, typowy dla formy bloga sposób wyjaśniać zawiłości polis assistance, edukować potencjalnych i obecnych odbiorców, a także zamieszczać pożyteczne porady, często nie związane bezpośrednio z ubezpieczeniami. Wiele z takich sugestii pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze czy uniknąć niepotrzebnego stresu  – mówi Piotr Ruszowski z Mondial Assistance - Marketing & PR Manager, jeden z autorów wpisów na blogu.

Uruchomienie tego kanału komunikacji wiąże się z realizacją strategii większej obecności marki w Social Media. Wkrótce odświeżony zostanie także profil marki na Facebook.

Zapraszamy do aktywności na blogu, dzielenia się opiniami, komentowania, zgłaszania nietypowych spraw – ciekawe przypadki z przyjemnością przeanalizujemy i wyjaśnimy.


 

Odśwież: 11/07/2012

 

Do góry