Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Z polisą w podróż służbową

W pierwszej połowie roku  w celach służbowych przyjechało do naszego kraju około 1,5 mln osób. Z myślą o obcokrajowcach pracujących w Polsce i ich rodzinach, Allianz Polska we współpracy z Mondial Assistance stworzył ubezpieczenie turystyczne gwarantujące ochronę także podczas pracy zarobkowej za granicą. 

Ideą przyświecającą stworzeniu polisy Traper było zapewnienie kompleksowej ochrony podczas zagranicznej podróży służbowej i długotrwałej delegacji. Obejmuje ona rozbudowany zakres ryzyk, w tym: koszty leczenia i assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, poszukiwanie i ratownictwo, OC, a także bagaż podróżny i sprzęt sportowy. Dodatkowo, w ramach ubezpieczenia gwarantowany jest zwrot kosztów w przypadku odwołania podróży lub wcześniejszego z niej powrotu, anulowania noclegów w hotelu, czy rezygnacji z biletu. Polisa została także wzbogacona o usługi przydatne w codziennym życiu często podróżującego biznesmana, tzn. Infolinię Podróże, organizację zastępstwa w podróży służbowej oraz kierowcę zastępczego. Dla wielbicieli golfa zagwarantowana została możliwość ubezpieczenia sprzętu oraz kosztów rezygnacji z gry.

-W czasie, kiedy blisko 70% transakcji jest zawieranych przez telefon, natychmiastowość działania ma w biznesie niebagatelne znaczenie. Wypadek, opóźnienie lotu czy inne nieszczęśliwe zrządzenie losu mogą oznaczać duże straty dla firmy. Dlatego tym wszystkim, którzy znajdują się w podróży służbowej, wraz z Allianz, zaoferowaliśmy ubezpieczenie gwarantujące natychmiastową pomoc, niezależnie od sytuacji oraz miejsca na świecie, w którym się znajdują.  – mówi Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Wyróżnikiem produktu jest niewielki zakres wyłączeń. Polisa Traper zapewnia ochronę ubezpieczeniową podczas  wyjazdu  nawet w razie nieoczekiwanej wojny lub ataku terrorystycznego. W takich sytuacjach Allianz i Mondial Assistance gwarantują pomoc w ramach: organizacji i pokrycia kosztów wizyty lekarskiej i hospitalizacji, transportu medycznego oraz transportu zwłok.

Cena ubezpieczenia Traper zaczyna się już od 225 zł. Polisę można nabyć u agentów Allianz.

 

Odśwież: 05/11/2009

 

Do góry