Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > W Mondial Assistance sprzedaż i marketing pod nowym dowództwem

W Mondial Assistance sprzedaż i marketing pod nowym dowództwem

Nowe obowiązki objęła 1 stycznia, jednak z branżą assistance jest związana od chwili, gdy ten sektor dopiero rodził się na polskim rynku. W firmie Mondial Assistance pracuje od 10 lat. Do tej pory jako Dyrektor Finansowy odpowiadała za księgowość, budżetowanie, ocenę ryzyka, analizy finansowe oraz likwidację szkód. Jest również członkiem zarządu Mondial Assistance. Zanim na stałe związała się z branżą assistance, pracowała w grupie PZU S.A. Obecnie, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, będzie odpowiadać za całość działań promocyjnych i sprzedażowych wokół usług Mondial Assistance.

-Polski rynek assistance rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe usługi, zupełnie nieznane obszary, zauważalne są nowe trendy. Kluczowe znaczenie ma doskonała orientacja i znajomość tego rynku. Z tego względu tak istotny jest fakt, że swoje nowe obowiązki objęłam, posiadając już solidne zaplecze w postaci wiedzy na temat rynku ubezpieczeniowego oraz sektora assistance. – tłumaczy Agnieszka Walczak-Kuc.

Rekrutacja prowadzona wewnątrz firmy jest jednym z kluczowych założeń strategii HR w Mondial Assistance.

-„Zatrudniaj sercem, wyrabiaj umiejętności” to hasło, jakie obowiązuje w naszej Grupie na całym świecie. Wśród naszych pracowników są najwięksi eksperci z unikalną wiedzą na temat rynku. Jednym z nich jest pani Agnieszka Walczak-Kuc. Dlatego tak ważne jest, aby doświadczenie takich osób mogło zostać wykorzystane w dziale o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania firmy, tak jak jest w przypadku Działu Sprzedaży i Marketingu. Dzięki temu zyskuje zarówno sama organizacja, jak i Pani Agnieszka Walczak-Kuc, która może zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. – wyjaśnia Izabela Jarosz, Dyrektor Personalny w Mondial Assistance.

Nowa Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance jest absolwentką Finansów i Bankowości na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Odśwież: 09/01/2009

 

Do góry