Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Rewolucja w ubezpieczeniach turystycznych

1215 zł to, według Instytutu Turystyki, średni wydatek przeciętnego polskiego turysty na wyjazd zagraniczny poniesiony przed podróżą w ciągu trzech kwartałów 2008 r. Nieprzewidziana sytuacja uniemożliwiająca wyjazd na wakacje oznacza podwójną stratę – z jednej strony duże rozczarowanie, z drugiej - przepadek wpłaconych środków. Z opcją AllRisk koszty rezerwacji są bezpieczne – niezależnie od ilości dni, jakie pozostały do wyjazdu, Mondial Assistance gwarantuje zwrot wpłaconych środków – do 80% wartości wycieczki. Sąsiad zalał mieszkanie?  Dziecko się rozchorowało?  Niemal każdy powód jest dobry, wystarczy go udokumentować!

-Wakacje to dla wielu Polaków znacząca pozycja w budżetach domowych, zwłaszcza w dobie kryzysu gospodarczego. Tym bardziej dotkliwy, w razie konieczności odwołania wyjazdu, jest przepadek środków, które przeznaczyliśmy na podróż. Z myślą o portfelach naszych klientów przygotowaliśmy polisę, która gwarantuje ochronę kapitału zainwestowanego w wakacje. W ramach polisy AllRisk przejmujemy na siebie ryzyko związane z okolicznościami uniemożliwiającymi wyjazd.– tłumaczy Robert Drozd odpowiedzialny w Mondial Assistance za ubezpieczenia turystyczne.

AllRisk to nowatorski produkt ubezpieczeniowy stworzony przez Mondial Assistance. Stanowi uzupełnienie kompleksowego lub rodzinnego wariantu ubezpieczenia turystycznego dostępnego w biurach oraz na stronie internetowej Neckermanna. W jego ramach ubezpieczyciel przejmuje ryzyko odwołania lub wcześniejszego powrotu z wyjazdu turystycznego. Produkt nie zawiera wykluczeń – wystarczy udokumentowany powód, aby otrzymać zwrot kosztów. Potwierdzeniem uprawniającym do wypłaty świadczenia z polisy może być dokumentacja medyczna,  zaświadczenie z policji czy działu kadr.

-Do tej pory brakowało ubezpieczenia, które gwarantowałoby zwrot kosztów w razie nieprzewidzianej sytuacji. Było to możliwe jedynie w ściśle określonych przypadkach, np. ciężka choroba. Obecne rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla klientów. Dzięki AllRisk, niezależnie od zdarzeń losowych, ich oszczędności przeznaczone na wyjazd są bezpieczne. – mówi Rafał Grunwald, Marketing Manager w Neckermann Polska.

Mondial Assistance jest wieloletnim partnerem i gwarantem ubezpieczenia biura podróży Neckermann.

 

Odśwież: 05/05/2009

 

Do góry