Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > Nowość na rynku usług pomocowych: samodzielny pakiet home assistance

Nowość na rynku usług pomocowych: samodzielny pakiet home assistance

Mondial Assistance w ramach współpracy z serwisem Homplex Inspirator przygotował pakiet usług pomocowych – Home Assistance Homplex. Tym samym jako pierwsza firma w Polsce oferuje pakiet assistance w formie odrębnego produktu, który można kupić za pośrednictwem Internetu. W ramach pakietu klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu usług assistance w przypadku nagłych awarii w domu.

Oferowany przez serwis internetowy pakiet assistance obejmuje pomoc „złotej rączki” – hydraulika, elektryka, dekarza oraz ślusarza. W przypadku niespodziewanej awarii posiadacze pakietów zyskują także dostęp do takich usług jak interwencja specjalisty RTV/AGD i technika PC. Zakres ubezpieczenia obejmuje również zabezpieczenie mienia zagrożonego naskutek nieszczęścliwego wypadku. Co więcej, w takich sytuacjach osoby posiadające dostęp do usług Home Assistance Homplex mogą liczyć na transport i pokrycie kosztów przechowywania ocalałego mienia, przewiezienie do hotelu oraz pokrycie kosztów zakwaterowania. W pakiecie mieszczą się też takie elementy jak udzielenie informacji o usługodawcach, dostęp do infolinii remontowo-budowlanej i infolinii IT oraz serwis Concierge – Osobisty Asystent.

Pakiet Home Assistance Homplex jest pierwszym w Polsce produktem na rynku assistance, który można kupić w formie odrębnej usługi. Dotychczas pakiety pomocowe stanowiły dodatek do innych produktów i usług. Teraz zakup samodzielnego pakietu assistance możliwy jest za jednym kliknięciem myszki. Współpraca z firmą to także kolejny przejaw zainteresowania nową ofertą Mondial Assistance, sprofilowaną pod kątem branży meblarskiej i wnętrzarskiej – mówi Maciej Stankiewicz z Mondial Assistance.

Za realizację wszystkich świadczeń odpowiada Mondial Assistance. W przypadku wystąpienia problemu wystarczy skontaktować się z Centrum Operacyjnym firmy.

O Homplex Inspirator

Homplex Inspirator (www.homplex.pl) jest serwisem specjalizującym się w syntetycznej prezentacji produktów wyposażenia wnętrz dopasowanych do zdjęć inspiracji oraz dostarczaniu pomysłów i praktycznych rozwiązań przydatnych w trakcie urządzania mieszkania. Serwis został stworzony dla osób szukających gotowych rozwiązań, ceniących sobie samodzielność i swobodę wyboru. Przyda się również projektantom wnętrz zainteresowanych prezentacją portfolio, dostawcom asortymentu wyposażenia mieszkań chcącym pokazać i sprzedać swoje produkty oraz wykonawcom realizującym ciekawe projekty. Firma wykorzystuje gotowe aranżacje pomieszczeń mieszkalnych i “tłumaczy je” na zestawy konkretnych produktów w różnych zakresach cenowych, podsumowując koszt realizacji wskazanego przez użytkownika pomieszczenia. Pokazuje miejsca zakupu online i tradycyjne sklepy w okolicy. Serwis łączy w sobie wygodę wyboru produktów w Internecie z technikami optymalizacji standardowego procesu zakupowego.

 

Odśwież: 20/05/2011

 

Do góry