Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > Mondial i GRP Recar promują złomowanie aut

Mondial i GRP Recar promują złomowanie aut

Grupa Recyklingowa Recar dołączyła do portfolio motoryzacyjnych partnerów Mondial Assistance. Umowa dotyczyła wdrożenia pierwszego w Polsce assistance komunikacyjnego dla samochodów używanych, które jest już dostępne u wybranych partnerów –  m.in. w komisach samochodowych i biurach tłumaczeń.

Rynek motoryzacyjny jest kolebką assistance. Przez lata usługi pomocowe stały się produktem bardzo dojrzałym. Umowa zawarta pomiędzy Mondial Assistance, liderem rynku assistance, a GRP Recar, oznacza przełom na rynku. W jej efekcie powstał pierwszy w Polsce pakiet assistance dedykowany samochodom używanym.

-To milowy krok w sektorze assistance komunikacyjnego. Do niedawna usługi pomocowe były dostępne wraz z luksusowymi markami samochodów bądź drogimi  pakietami Auto Casco. Obecnie, w ramach Recar Assistance, trafiają do kierowców, którzy najczęściej borykają się z usterkami na drodze. Dodatkowo stanowią zachętę do złomowania pojazdów a nie pozostawiania ich na chodnikach i parkingach naszych miast. – powiedziała Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Ideą przyświecającą umowie jest promocja ekologicznych zachowań i użytkowania pojazdów w sposób przyjazny środowisku. Recar Assistance stanowi bowiem wartość dodaną do certyfikatów recyklingowych. W momencie nabycia samochodu w komisie, pakiet usług assistance jest przekazywany klientowi ostatecznemu. Daje mu wymierną korzyść w postaci gwarancji udzielenia pomocy w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Obejmuje takie usługi jak: holowanie pojazdu, pomoc na miejscu zdarzenia, wizytę psychologa, kontynuowanie podróży czy serwis Concierge.

-Wybór Mondial Assistance na dostarczyciela usług pomocowych nie jest przypadkowy. Przesądziło wieloletnie doświadczenie tej firmy we współpracy z kluczowymi markami motoryzacyjnymi. Razem stworzyliśmy produkt, który promując ekologiczne zachowania, realizuje jednocześnie  naszą misję.  – powiedział Tomasza Szopa, prezes Recar.

Recar Assistance jest dostępny w sieci komisów samochodowych współpracujących z GRP Recar oraz w partnerskich biurach tłumaczeń zajmujących się tłumaczeniami dokumentów pojazdów importowanych.

 

Odśwież: 08/04/2010

 

Do góry