Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Mondial w natarciu

Światowy lider w dziedzinie usług assistance, Mondial Assistance otwiera swój oddział w Rosji.

Dzięki niemu pomoc w sytuacjach kryzysowych będzie udzielana jeszcze szybciej. Nowa placówka została uruchomiona 1 marca. Rozpoczęła działalność od współpracy z ubezpieczycielami i dostawcami samochodów.

Na decyzję o rozszerzeniu skali działania o rynek wschodni wpłynęła nie tylko dobra sytuacja gospodarcza Rosji, lecz także ogromny potencjał tamtejszej klasy średniej. Szacuje się, że w ciągu ostatnich pięciu lat liczba przedstawicieli klasy średniej w Rosji powiększyła się dwukrotnie. Obecnie liczy blisko 13 milionów.

Wraz ze wzrostem zamożności, Rosjanie coraz chętniej korzystają z produktów i usług świadczących o ich pozycji społecznej. Rośnie konsumpcja, powstają wciąż nowe centra handlowe, zwiększa się także liczba osób wyjeżdżających zagranicę.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wyspecjalizowanymi produktami, także finansowymi, Mondial Assistance, do tej pory działający na rosyjskim rynku poprzez swoją sieć korespondentów, zdecydował się na otwarcie samodzielnego oddziału.

-Powiększenie sieci Mondial Assistance o rynek wschodni ma niebagatelne znaczenie także dla Polaków. W ubiegłym roku ponad 720 tys. naszych obywateli wyjechało do Rosji. Posiadając tam placówkę, będziemy mogli jeszcze szybciej udzielić im pomocy w sytuacji kryzysowej. – tłumaczy Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Mondial Assistance.

Mondial Assistance Group posiada 37 Centrów Operacyjnych w 28 krajach na 5 kontynentach. Na sukces firmy pracuje sieć o światowym zasięgu składająca się z 240 korespondentów i 400 000 usługodawców. Do tej pory z oferowanych przez firmę usług skorzystało łącznie ponad 250 milionów beneficjentów.

 

Odśwież: 14/05/2008

 

Do góry