Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > Mondial Assistance ubezpieczycielem sprzętu IT w PrimaKomp

Mondial Assistance ubezpieczycielem sprzętu IT w PrimaKomp

Sieć sklepów PrimaKomp oferuje swoim klientom ubezpieczenie sprzętu elektronicznego. Za realizację kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej obowiązującej na teranie całej Unii Europejskiej odpowiada Mondial Assistance, lider rynku assistance.

Dla klientów PrimaKomp przygotowano dwie wersje świadczeń - przedłużoną gwarancję oraz pomoc w razie przypadkowego uszkodzenia. Pierwszy z wariantów zapewnia ubezpieczonemu pokrycie kosztów naprawy i wymiany sprzętu, które są konsekwencją awarii. Przedłużona gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od chwili wygaśnięcia ochrony producenta. Drugi wariant umożliwia naprawę i wymianę urządzenia w sytuacji uszkodzenia lub kradzieży. Obowiązuje nawet do 3 lat od momentu sprzedaży.

- Usługi takie jak ubezpieczenie sprzętu IT to przykład nowego trendu na rynku.  Zmieniające się tempo życia oraz wzrost świadomości konsumentów powodują, że oczekują oni fachowej pomocy nie tylko przy wyborze sprzętu, ale także w razie problemów z jego użytkowaniem. Usługi, które wdrożyliśmy w całej sieci PrimaKomp są odpowiedzią na te potrzeby  - mówi Michał Zadrożny, Business Development Manager z Mondial Assistance. - Zapewniamy wsparcie w razie awarii, kradzieży czy uszkodzenia sprzętu na terenie całej Unii Europejskiej, co ma istotne znaczenie dla osób często wyjeżdżających za granicę - dodaje Michał Zadrożny.

Przedłużoną gwarancją i ubezpieczeniem może zostać objęty sprzęt elektroniczny o wartości powyżej 300 zł zakupiony w salonach sieci PrimaKomp. Klienci mogą korzystać z różnych kanałów podpisywania umowy - w punkcie sprzedaży podczas zakupu sprzętu oraz za pośrednictwem strony internetowej www.primakomp.pl.
Dzięki uproszczonej procedurze, w przypadku zgłaszania awarii wystarczy jeden telefon do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance. Czuwający całą dobę koordynatorzy wskażą dostępny punkt naprawczy lub zorganizują transport urządzenia, jeżeli jego waga przekracza 10 kg. W przypadku, gdy naprawa sprzętu jest niemożliwa z przyczyn technicznych lub gdy koszty naprawy przekraczają sumę ubezpieczenia, Centrum Operacyjne organizuje za pośrednictwem PrimaKomp wymianę urządzenia na nowe.
O PrimaKomp

PrimaKomp jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży komputerów przenośnych typu notebook oraz akcesoriów komputerowych (monitory, akcesoria sieciowe, urządzenia nawigacji GPS, aparaty cyfrowe, telewizory LCD, drukarki i wiele innych). Swoje odziały posiada w 11 miastach - w Krakowie, Warszawie, Częstochowie, Rzeszowie, Kielcach, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu i Bielsku Białej.

 

Odśwież: 27/04/2010

 

Do góry