Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > Mondial Assistance stawia na ubezpieczenia

Mondial Assistance stawia na ubezpieczenia

Na bazie doświadczeń i zaplecza Elvia Travel Insurance Company, 6 lutego br. powstała nowa firma - Mondial Assistance International AG SA Główny Oddział w Polsce. Zmiana wynika z globalnej strategii grupy zakładającej  unifikację nazewnictwa na całym świecie.

 -Grupa Mondial Assistance jest liderem zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku, a jednocześnie marką posiadającą ponad 70 lat tradycji. Na całym świecie kojarzy się z pomocą zapewnianą przez 24 godziny na dobę. W naszym kraju jest obecna już od 10 lat. Od początku istnienia firmy pod swoją opieką mamy kilka milionów ludzi, którzy powierzyli nam swoje zdrowie, życie i bezpieczeństwo. Teraz, pod jedną marką otrzymają ubezpieczenia podróżne oraz usługi assistance. – tłumaczy Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Dotychczasowe polisy oraz umowy zawarte z Elvia Travel Insurance Company zachowują swoją ważność i są gwarantowane przez Grupę Mondial Assistance. Zmiana ta bowiem dotyczy samej nazwy. Mondial Assistance International zapewnia ciągłość realizacji misji postawionej przed Elvia Travel Insurance Company.

 W Polsce zespół Mondial Assistance tworzy ponad 150 specjalistów władających 12 językami. Większość z nich zatrudniona jest w sercu firmy – Centrum Operacyjnym, gdzie 24 godziny na dobę organizuje się pomoc osobom w trudnej sytuacji. Podobnych centrów rozmieszczonych na całym świecie jest 38.  Niemal w każdym kraju na świecie Mondial Assistance ma swojego przedstawiciela.

 

 

Odśwież: 30/03/2009

 

Do góry