Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum prasowe > Aktualności > Mondial Assistance laureatem rankingu Skrzydła Biznesu

Mondial Assistance laureatem rankingu Skrzydła Biznesu

Mondial Assistance, lider rynku assistance, został laureatem rankingu Skrzydła Biznesu. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną  wyróżnione zostały małe i średnie firmy, których rozwój nie został zahamowany mimo trudnych warunków rynkowych. Patronat Honorowy nad rankingiem sprawuje Ministerstwo Gospodarki.

Skrzydła Biznesu to ranking firm godnych zaufania, które swój rozwój opierają na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań i radzą sobie w trudnych z ekonomicznego punktu widzenia warunkach do tego stopnia, że nawet w czasie recesji mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Wyróżnienie jest jednocześnie wyrazem uznania dla pracy i inicjatywy polskich przedsiębiorców, którzy w niepewnych gospodarczo czasach potrafią myśleć nie tylko o obronie swojej pozycji rynkowej, ale również ekspansji i pozwalają Polsce bronić pozycji „zielonej wyspy” Europy.

Wśród wyróżnionych firm z sektora MSP znalazł się Mondial Assistance. – Wyróżnienie w rankingu Skrzydła Biznesu to dla nas najlepszy sygnał świadczący o sile i dynamicznym rozwoju naszej firmy. Ranking powstaje bowiem w oparciu o „twarde dane”. Dzięki nagrodzie nasi obecni i przyszli partnerzy biznesowi zyskują pewność, że jesteśmy firmą godną zaufania i doskonale radzącą sobie w pokryzysowej i konkurencyjnej rzeczywistości – powiedział Tomasz Frączek, Prezes zarządu Mondial Assistance .

Skrzydła Biznesu to nie tylko ranking, ale również płaszczyzna do dyskusji i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli sektora MSP oraz organizacji biznesowych skupiających przedsiębiorców. W tracie towarzyszącego gali seminarium poruszono m.in. takie tematy jak m.in. kwestie dotyczące najnowszych regulacji podatkowych, sposobów pozyskiwania i mnożenia kapitału, wdrażania nowoczesnych systemu informatycznego zarządzania oraz odzyskiwania należności od dłużników.

Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu i wręczenie wyróżnień odbyło się 18 listopada w warszawskim teatrze Capitol. Gala finałowa stanowiła zwieńczenie cyklu konferencji w największych polskich miastach.


 

 

Odśwież: 19/11/2010

 

Do góry