Mondial Assistance

Szukaj

How can we help?*

How can we help?

Ekologicznie, ekonomicznie i z assistance

Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzyli pierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest już dostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktach partnerskich GRP RECAR.

Każdego roku do Polski sprowadzonych jest blisko milion używanych aut. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ich właścicieli Mondial Assistance, lider rynku assistance, i GRP RECAR stworzyli pierwsze w Polsce assistance dedykowane samochodom używanym.

Recar Assistance jest usługą skierowaną do właścicieli samochodów, nabywających pojazdy w komisach samochodowych na terenie całej Polski. Jest to nowy standard wprowadzany na rynek pojazdów używanych. Do tej pory tylko kupujący nowy samochód w salonie dealerskim mógł liczyć na pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym assistance. Zamysłem Recar Assistance jest podniesienie jakości oferowanych produktów na rynku wtórnym handlu samochodami.

- Użytkowanie aut, nawet nowych, wiąże się z ryzykiem różnych usterek, wypadku, drobnych awarii, które w trasie oznaczają duży kłopot i opóźnienie. Dlatego we współpracy z Mondial Assistance stworzyliśmy wyjątkowy produkt Recar Assistance, który oprócz pomocy na drodze zawiera też pakiet Concierge i daje gwarancję, że niezależnie od tego, co wydarzy się w drodze, kierowca natychmiast otrzyma fachowe wsparcie. – powiedział Ryszard Tarapacz, Dyrektor Sprzedaży w GRP RECAR.

Recar Assistance jest dostępne w dwóch wersjach – podstawowej (obejmującej zakresem teren RP) w cenie 63 zł/rok, oraz Plus (obejmującej Europę) w cenie 124 zł/rok. Oprócz pakietu usług w razie awarii i wypadku – w tym holowania, naprawy na miejscu, noclegu dla kierowcy i pasażerów, Recar Assistance obejmuje również pakiet Consierge – tzw. prywatnego asystenta, który jest dedykowany zwłaszcza osobom, które często podróżują. Dzwoniąc do Centrum Operacyjnego, możemy uzyskać pomoc przy rezerwacji hotelu, stolika w restauracji czy wysłać kwiaty. Pomoc jest udzielana kierowcom już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania.

-Tak niskie ograniczenia kilometrowe są rzadkością na rynku. Tymczasem gwarancja udzialenia pomocy już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania znacznie ułatwia życie kierowcom. – powiedział Michał Zadrożny, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Aby skorzystać z Recar Assistance należy aktywować  swoją polisę w Centrum Operacyjnym Mondial Assistance. W tym celu wystarczy na podany numer wysłać za pomocą SMS-a kod aktywacyjny.

GRP Recar, partner światowego lidera assistance  Mondial Assistance, rozpoczął swoją działalność, oferując recykling pojazdów. W miarę rozwoju rynku i budowania pozycji lidera branży, Recar zaczął wprowadzać do swojej oferty kolejne usługi, skierowane głównie do importerów pojazdów. Aktualnie proponuje klientom m.in. tłumaczenia dokumentów samochodowych, ubezpieczenia komunikacyjne oraz Recar Assistance.

 

Odśwież: 08/04/2010

 

Do góry